ماژول رله 2 کاناله نمایش بزرگتر

ماژول رله 4 کاناله

1200107

محصول جدید

ماژول رله 5 ولت 4 کاناله

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

هر يك از پین های آردوینو ولتاژ خروجي 5 ولت و حداكثر جریان 40 ميلي آمپر را برای شما فراهم می کنند و این مقدار ولتاژ و جریانی که برد آردوینو برای شما فراهم می کند برای راه اندازی بسیاری از وسایل کافی نمی باشد، از همین رو این ماژول گزینه بسیار مناسبی برای کنترل لامپ ها، موتور ها، شیر آلات الکترونیکی و یا حتی سایر وسایلی است که نیاز به ولتاژ و جریان بالا دارند. با استفاده از این ماژول پرکاربرد در کنار بردهای آردوینو شما می توانید چراغ ها و سایر وسایل متصل به برق شهری منزلتان را خاموش یا روشن کنید، درب منزل را باز نمایید و با اندکی توسعه در کارگاه یا کارخانه خود دستگاه ها و ماشین آلات خود را به صورت هوشمند و اتوماتیک کنترل نمایید و یا هزاران ایده دیگر در سایر زمینه های خانگی ، صنعتی ، کشاورزی ، سیستم های امنیتی و ... را اجرا نمایید.

این ماژول طوری طراحی شده که پین های دیجیتال برد آردوینو مستقیما به ورودی کنترل رله وصل می شود، یک LED کوچک روي برد قرار دارد كه وضعیت رله را به شما نشان می دهد . در صورتی که رله را به برق شهری (AC) متصل می نمایید ، هر رله نصب شده بر روی ماژول حداکثر 250 ولت و 10 آمپر جریان و چنانچه ولتاژ شما DC باشد حداکثر تا 30 ولت و 10 آمپر جریان را تحمل می نماید.

ورودي فعال ساز رله active low است و اين به اين معني است كه براي روشن كردن رله بايستي پين خروجي آردوينو را low كرد و براي خاموش كردن رله بايد پين خروجي رله را high كرد.

30 محصول مرتبط در همین شاخه: